Висока енергоефективність
Холодильники Gorenje вирізняються високою енергоефективністю. Чудова теплоізоляція й ущільнення дверей, інверторний компресор, електронне або механічне керування ефективно знижують енергоспоживання. Холодильники з рейтингом енергоефективності A++ споживають приблизно на 40% менше електроенергії, ніж холодильники класу A.
Добре організоване й ефективне освітлення
Економне світлодіодне освітлення у формі стрічки вирізняється високою енергоефективністю, набагато більшим терміном експлуатації та меншим споживанням енергії.
Практичне зберігання яєць
Практична підставка для яєць, що легко очищаються, завжди під рукою.
Економте гроші
Прилади старше 15 років споживають втричі більше енергії, ніж нові. Нові моделі Gorenje мають чудову теплоізоляцію, поліпшені ущільнювачі дверей, найкращі компоненти системи охолодження й електронне регулювання, яке мінімізує споживання енергії до мінімуму.
Свіжі, як із саду
Місткий ящик CrispZone призначений для збереження поживних речовин і продовження свіжості ваших овочів і фруктів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество камер | 2 |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип управления | Механическое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Генератор льда | Нет |
| Зона свежести | Да |
| Количество дверей | 2 |
| Суперзаморозка | Нет |
| Суперохлаждение | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 22 часа |
| Вес | 41 кг г |
| Внешний дисплей | Нет |
| Входит в комплект | инструкция, гарантийный талон |
| Габариты (ВхШхГ) | 143.6х55х54.2 см |
| Дверные корзины | 3 шт. |
| Диапазон высоты | от 1 м до 1.7 м |
| Диапазон глубины | 54.9 см и менее |
| Диапазон объема холодильной камеры | 130 - 249 л |
| Диапазон ширины | 50 - 59.9 см |
| Климатический класс | N/ST |
| Количество полок / Материал полок | 4 шт. / закалённое стекло |
| Количество секций в морозильной камере | 2 шт. |
| Контейнер для овощей | 1 |
| Мощность замораживания | 2 кг/сутки |
| Наличие No Frost | отсутствует |
| Общий объем (полезный) | 205 л |
| Объем морозильной камеры | 30 - 99 л |
| Объем морозильной камеры (полезный) | 41 л |
| Объем холодильной камеры (полезный) | 164 л |
| Перевешивание двери | Да |
| Полка для бутылок | Нет |
| Раздельная регулировка температуры | Нет |
| Сигнал открытой двери | Нет |
| Система размораживания морозильной камеры | ручная |
| Система размораживания холодильной камеры | ручная |
| Стартовая мощность | нет данных |
| Тип компрессора | обычный |
| Тип ручек | скрытые |
| Управление через Wi-Fi | Нет |
| Уровень шума | 40 дБ дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | 0,46 кВт/сутки |
Информация для заказа
- Цена: 15 251 ₴




