Спираючись на багаторічний досвід створення захищених телефонів, Blackview, відомий як лідер у галузі, починає новаторське починання, впроваджуючи незважені можливості захищених телефонів в електростанції.
Конструкція, стійка до падіння з висоти 0,8 м
Створена відповідно до суворих умов ваших експедицій, PowerMax 3600 ретельно розроблена, щоб витримувати вертикальні падіння з висоти до 0,8 м, що усуває побоювання щодо ненавмисного падіння.
Корпус із захистом від бризок і пилу
Від берегів озер росистим ранком до запорошеної пустелі в сутінку, ви можете брати його із собою куди завгодно без побоювань — він легко захищає від потрапляння в корпус вертикальних крапель води та певних твердих частинок.
Вогнестійкий корпус
Незалежно від того, чи ви стриження газону у дворі, чи дослідженням пустелі, функція захисту від ультрафіолету PowerMax 3600 захищає його від вицвітання і старіння, викликаних тривалим впливом сонця, а його вогнестійкий корпус UL94V-0 гарантує брак ризику виникнення пожеж через виділення тепла.
Не тільки для освітлення, але й для екстреного зв'язку
Крім 5 стандартних режимів світлодіодного освітлення, інформацію можна передавати за допомогою світлових сигналів, змінюючи яскравість і режими миготіння вогнів, що корисно вночі, у негоду або в умовах поганої видимості для передавання сигналів, особливо сигналів лиха.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oscal |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | 2200 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 44.45 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Да |
| Время зарядки от прикуривателя | 30 ч |
| Время зарядки от сети | 2 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 2.25 ч |
| Выход USB Type-A | 1 х 12 Вт; 3 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 2 х 12В/3А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 3600 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Да |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Да |
| Максимальная входная мощность | 3600 Вт |
| Номинальная мощность | 3600 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 14 шт |
| Переменный ток | 4 х 230 В |
| Пиковая мощность | 3000 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Нет |
| Популярные бренды | - |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Да |
| Рабочая температура | от -10°С до +45°C |
| Размеры | 590 х 350 х 441 мм |
| Разъем прикуривателя | 120 Вт |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1600 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | черный с серым |
Информация для заказа
- Цена: 107 999 ₴










