Легко контролювати та регулювати швидкість обертання відповідно до ваших уподобань. Окрема модель ZF-1425PWM від Chieftec містить регулятор швидкості вентилятора PWM, який забезпечує повну інтеграцію із сумісними 4-контактними контролерами, які можна знайти на багатьох материнських картах. Крім того, 140-мм вентилятор оптимізує повітряний потік у разі мінімізації шуму. Поліпште ваші параметри з ZF-1425PWM від Chieftec ZF-1425PWM
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 140 г г |
| Воздушный поток | 56.3 CFM |
| Давление | - |
| Диаметр вентилятора | 140 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт. |
| Максимальная скорость оборотов | 1200 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.28 A |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | нет данных Вт |
| Размеры | 140 х 140 х 25 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | 20 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 289 ₴





