
Графічний планшет Veikk A30 ( Чорний ) 20056
4 452 ₴
- В наличии
- Код: Veikk A30
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумна сенсорна панель і 4 налаштовувані сенсорні клавіші. Сенсорна панель спрощує процес збільшення та зменшення масштабу, а також скасування/вромат тощо. Чотири гарячі клавіші забезпечують ідеальне сенсорне сприйняття. Функції клавіш можна налаштувати під ваші вимоги.
Перо без батарейок із 8192 рівнями чутливості до тиску. Перо з високою чутливістю й не потребує заряду, забезпечує безперебійне використання.
Інтерфейсний порт Type-C: дає змогу зручно та швидко під'єднуватися в будь-якому напрямку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Veikk |
| Тип | Графический планшет |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг г |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 254 х 152.4 мм |
| Размеры | 332 х 212 х 9 мм |
| Скорость считывания | 250 PPS |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
Информация для заказа
- Цена: 4 452 ₴






