
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCDMG (90LM0B20-B01971) OLED Black 240Hz ( Чорний ) 33968
63 813 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0B20-B01971
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ROG Strix OLED XG27UCDMG — це 27-дюймовий 4K-монітор, обладнаний новітньою QD-OLED-панеллю 4-го покоління з частотою оновлення 240 Гц, здатний виводити чіткі зображення й текст. Новітня панель QD-OLED вирізняється більшою довговічністю, порівнюючи з OLED-панелями попередніх поколінь і має мінімальне мерехтіння, навіть якщо частота зміни кадрів змінюється. Завдяки сенсору наближення Neo Proximity Sensor і новому програмному забезпеченню ROG OLED Care Pro без користувача монітор переходить у режим темного екрана, захищаючи його від блякнення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.03 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 613x509.4x168.7 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 80 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 63 813 ₴





