
Блок живлення Chieftec CTG-750C, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, ККД >85%, modular, RTL ( Чорний ) 33623
4 370 ₴
- В наличии
- Код: CTG-750C
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CTG-750C є одним із 3 модульних блоків живлення в роздрібному пакованні, яким доповнена популярна серія A-80, що отримала безліч нагород і добре відома у всьому світі впродовж багатьох років. Цю модель можна сміливо назвати хітом продажів серед усіх подібних продуктів цієї потужності, завдяки вдалому ціннику, високому ККД >85%, довгим відстібним периферійним кабелям в обплетенні та тихій роботі 120 мм вентилятора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Форм-фактор | PS II |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 35А |
| +12V2 | 35А |
| +12V3 | нет данных |
| +12V4 | нет данных |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | 2 |
| Molex | 4 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 6 |
| Входное напряжение | 230 В |
| Габариты | 150х140х87 мм |
| КПД | 85% |
| Модульное подключение | Да |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 370 ₴
