
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-365 ( 1,3 кг ) 28540
2 975 ₴
- Готово к отправке
- Код: PP-365
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-365 ідеально підходить для дому, навчальних закладів і невеликого офісу. Компактні розміри та стильний дизайн. Дає змогу ламінувати формати від візитки до аркушів А3. Працює з усіма сучасними плівками від 80 до 125 мікронів. Швидкість ламінування 400 міліметрів на хвилину.
Завдяки 2 валам ламінатор рівномірно, без жодних дефектів склеює плівку навіть у зонах із мінімальними краями. У нижній частині корпусу — місце зберігання різака для паперу, у комплекті — заокруглювач країв. Інтуїтивно зрозуміла панель керування. Температура холодного ламінування — максимум 25 градусів, гарячого — до 105 градусів. Важіль звільнення застряглого матеріалу, дає змогу за потреби вийняти пакет.
Ламінатор PowerPlant EasyLam PP-365 — стильний, компактний, універсальний інструмент для домашнього використання, освітніх завдань і потреб малого бізнесу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты (ШхВхГ) | 470х60х145 мм |
| Максимальная толщина пленки | 125 мкм |
| Нагревательный элемент | с внешним нагревом |
| Реверс | с реверсом |
| Скорость | 40 см/мин |
| Скорость (диапазон) | 21-50 см/мин |
| Температура | до 105°C |
| Фольгирование | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 975 ₴







