
Блокнот Huion Note X10 Brown ( Коричневий ) 38414
8 668 ₴
- Готово к отправке
- Код: Note X10
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ваш унікальний щоденник
Синхронізація записування, автономне зберігання, керування документами, можливість поділитися PDF одним клацанням миші та портативний розмір A5 — Huion Note перевизначить можливості ноутбука нового покоління.
Справжній папір
Акуратний блокнот формату А5
Huion Note має стандартний формат A5 і 50 сторінок змінного внутрішнього паперу, як звичайний записник. Захисна обкладинка блокнота зроблена з мереживного шкіряного матеріалу, що дає змогу зберегти ваші первозданні записи.
Синхронізація записів у режимі реального часу
Все, що ви пишете в Huion Note, може бути синхронізоване з вашим телефоном як електронний документ.
Передавання PDF одним клацанням миші
Крім того, ви можете обмінюватися своїми рукописними даними у форматі PDF одним клацанням миші з учасниками вашої команди для поліпшення комунікації та підвищення ефективності роботи.
Оцифруйте чорнило та вашу ідею
Крім того, ви можете генерувати ідеї, переносячи свої начерки на екран для обміну творчими ідеями та досягненнями ідеального плану.
Записування голосу та нотаток, відтворення
Huion Note підтримує запис голосу, під час записування нотаток, а також відтворення голосових записів і нотаток, що дасть змогу вам вловити ключові моменти зустрічі. Ви також можете поділитися з учасниками голосового записування у форматі mp4.
Безліч інструментів редагування
Застосунок Huion Note надає різні інструменти для редагування, включно з маркерами, гумками, лассо та іншими, що дасть змогу вам повторно відредагувати чернетку та підкреслити ключові моменти.
Простий начепок, швидка синхронізація
Huion Note підтримує автономне зберігання до 50 сторінок. Вміст автономного сховища можна швидко синхронізувати із застосунком Huion Note App на мобільному пристрої, що дає змогу фіксувати ідеї в потрібний момент.
Кожна лінія може бути перероблена
Записи, які ви робите на Huion Note, записуються векторними лініями, і ви можете легко експортувати ці збережені в автономному режимі записування у формат PDF для повторного редагування.
Швидке під'єднання
Після відкриття Huion Note і застосунка цифровий блокнот автоматично під'єднається до вашого телефона. Він вимкнеться, тільки коли блокнот буде закритий, для переходу в режим енергоощадження.
Тривалий час роботи впродовж дня
Час роботи від акумулятора за повного заряджання становить 18 годин, а в режимі очікування — приблизно 30 днів. Ми спеціально розробили індикатор для перевірки поточного часу роботи акумулятора.
Компактний і безпечний для шкіри
Huion Note має розміри, ідентичні стандартному блокноту формату А5, тому він ідеально підходить для перенесення в сумці. У ньому використовується безпечний для шкіри УФ-матеріал, м'який, але водночас міцний. До комплекту входить магнітний стрижень для ручки, який можна прикріпити до корпусу, щоб уникнути втрати.
Режим графічного планшета
Більше, ніж розумний цифровий блокнот
Ми додатково надаємо режим графічного планшета для художників. Замініть внутрішні сторінки на панель усередині коробки та під'єднайте до комп'ютера (з попередньо завантаженим драйвером Huion). Тепер ви отримаєте графічний планшет із 8192 рівнями чутливості до натиску та функцією нахилу ±60°, що дасть змогу вам легко змінювати свої ідеї та нотатки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Вид товара | Блокнот |
| Характеристики обложки | |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Да |
| Bluetooth | Да |
| Chrome OS | Нет |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Да |
| Linux | Да |
| Mac OS | Да |
| USB | Нет |
| USB Type-C | Да |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Нет |
| mini USB | Нет |
| Вес | 0.433 кг г |
| Время отклика | - мс |
| Высота считывания пера | 12 мм |
| Дальность передачи данных | 10 м |
| Диагональ | 9.2" |
| Документация | Да |
| Дополнительно | цифровой блокнот формата А5 с 50 листами бумаги |
| Емкость батареи | 1300 мАч |
| Кабель | Да |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | - |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | Нет |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | Huion Scribo 2 |
| Перчатка | Нет |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | чехол |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 186.9 х 140.9 мм |
| Размеры | 241 х 178 х 13 мм |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | нет данных |
| Сменные наконечники | 6 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип | Графический планшет |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное + беспроводное |
| Точность позиционирования | ±0.3 мм |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Формат рабочей поверхности | нет данных |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 8 668 ₴









