USW-24-POE — це налаштовуваний комутатор Gigabit Layer 2 з двадцятьма чотирма портами Gigabit Ethernet, включно з шістнадцятьма портами PoE + з автоматичним визначенням 802.3at і двома портами SFP. Він забезпечує зв'язок Gigabit PoE з вашими пристроями RJ45 Ethernet і опції Gigabit Fibre Uplink до вашої корпоративної мережі. USW-24-POE обладнаний 1,3-дюймовим сенсорним LCM для надання інформації про стан. Компактний безвентиляторний дизайн із глибиною 7,9 дюйма може бути легко встановлений у стійку SOHO.
Керований і налаштований мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних застосунків UniFi, USW-24-POE пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації 2-го рівня, включно з режимом роботи (комутація, дзеркалювання або агрегування) для кожного порту. Мережевий контролер UniFi та мобільний застосунок дають змогу адміністраторам конфігурувати та контролювати практично всі функції комутатора в графічному інтерфейсі користувача з будь-якої точки світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 24 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 95 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | нет данных |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 95 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 26 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 442.4 х 200 х 43.7 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 23 277 ₴



