
Крісло для геймерів 1stPlayer Duke Black&White&Red ( чорний з білим та червоним ) 26729
16 958 ₴
- Готово к отправке
- Код: Duke Black&White&Red
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Формована піна високої щільності для довгої гри, збереження форми;
Підголівник, поперекова опора та підставка для ніг забезпечують чудовий комфорт;
Вбудована поперекова опора для регулювання за вигином талії.
Повністю ширший та більший
Порівнюючи зі звичайною моделлю, ми збільшили базову структуру "DUKE" в 1,3 рази, з більшою площею сидіння, вільні та плечі, і ноги, позбувшись важкого тиску, ефективно знявши м'язову втому від тривалого сидіння. час, зручніший і зручніший розслабленішим.
Технологія підтримки хребта
Регульована на 20 мм передня та задня поперекова опора дає змогу вибрати найзручніший кут нахилу. Спинка злегка опукла, щоб краще відповідати вигину хребта, забезпечуючи правильне сидіння, зменшуючи втому.
Бавовна суцільної форми
11 см потовщена високоеластична піна з ефектом пам'яті, точна підтримка в 100000 разів зносостійка та стійка до тиску, підтримує тривале сидіння, гарантує відчуття комфорту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22.2 кг г |
| Встроенные механизмы | механизм Frog, наклон спинки, газлифт |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Обивка | кожа PU |
| Основание | крестовина с роликами |
| Размеры сиденья | 53.5 х 50 см |
| Размеры спинки | 92 х 58 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Угол наклона спинки | 95°-155° |
| Цвет | черный с белым и красным |
Информация для заказа
- Цена: 16 958 ₴







