
Бездротовий маршрутизатор Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) ( Black ) 38301
5 759 ₴
- Нет в наличии
- Код: FF.G2TTA.002
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) — це високопродуктивний ігровий маршрутизатор із підтримкою Wi-Fi 6, що забезпечує швидкість передавання даних до 6000 Мбіт/с.
Пристрій обладнаний шістьма всеспрямованими антенами з високим коефіцієнтом посилення й підсилювачами потужності, що неабияк покращує покриття мережі у вашому домі.
Функція Hybrid QoS пріоритизує ігровий трафік, оптимізуючи мережу для плавного геймплею й мінімальної затримки.
Захист Trend Micro Home Network Security гарантує безпеку мережі, блокуючи шкідливі сайти та атаки, а також надаючи батьківський контроль.
Маршрутизатор підтримує хмарний геймінг, оптимізуючи з'єднання для платформ хмарних ігор, забезпечуючи швидкий відгук і мінімальні втрати пакетів.
Acer Predator Connect W6x (FF.G2TTA.002) — це надійне рішення для геймерів, які прагнуть до високошвидкісного та стабільного інтернет-з'єднання з розширеними функціями безпеки та оптимізації мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.88 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | игровой |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | нет данных |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 270 х 187 х 49.5 мм |
| Скорость Wi-Fi | 1200 Мбит/сек + 4800 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX6000 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | несъемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 5 759 ₴








