Dahua DH-PFS3211-8GT-120 — це 8-портовий некерований PoE комутатор другого рівня з посиленим захистом, що забезпечує передавання даних і живлення PoE.
Комутатор має 8 портів RJ45 (100/1000M) з PoE, 2 SFP-порти (1000M), 1 порт Ethernet uplink (10/100/1000M). Максимальна пропускна здатність комутатора 33 Гбіт/с. Швидкість пересилання пакетів становить 16.37 Mpps.
Пристрій має 1.75 Мб буферної пам'яті. Розмір таблиці MAC-адрес становить 4К.
Для живлення необхідне джерело DC 48 В-57 В, підтримує подвійне резервне живлення. Також, комутатор має блискавку-захист: в загальному режимі 4 кВ, у диференціальному — 3 кВ; ESD-захист: від контактного розряду — 6 кВ, від повітряного розряду — 8 кВ. Споживана потужність: порт 1 і 5?60 Вт; порти 2-4, 6-8:?30 Вт. Загальна споживана потужність PoE — до 120 Вт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 120 Вт |
| Входит в комплект | коммутатор, кабель питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 140 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 11 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 150 x 110 x 42 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | неуправляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Нет |
| Уровень управления | - |
Информация для заказа
- Цена: 12 900 ₴

