
Монітор Asus 31.5" ProArt PA32UCDM (90LM03HE-B01K70) OLED Silver/Black 240Hz ( Чорний ) 20045
130 211 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM03HE-B01K70
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монітор ProArt Display OLED PA32UCDM призначений для професійних розробників мультимедійного контенту. Він обладнаний 31,5-дюймовою QD-OLED-панеллю з роздільною здатністю 4K і підтримкою HDR, яка може похвалитися неймовірною яскравістю 1000 кд/м2 і відтворювати 99% відтінків колірного простору DCI-P3, що забезпечує високоточні кольори та виключно докладні візу. Частота оновлення до 240 Гц дає змогу розробникам ігор комфортно працювати з моделями та виконувати перевірку якості на одному дисплеї. Крім того, підтримка декількох форматів HDR робить PA32UCDM ідеальним монітором для роботи з динамічним HDR-контеном.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 0.1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 717.3x602.5x228 мм |
| Диагональ | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Дополнительные разъемы | 2 x Thunderbolt 4 |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Мощность аудиосистемы | 2х3 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 32 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 130 211 ₴









