
Блок живлення Gigabyte 550W GP-P550SS ICE ( Білий ) 26625
2 579 ₴
- Готово к отправке
- Код: GP-P550SS ICE
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СЕРТИФІКАЦІЯ 80 PLUS SILVER
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує ефективність 90% у разі навантаження 50%, що призводить до зменшення втрат електроенергії, зменшення тепла та мінімізації шуму вентилятора.
Підтримка стандарту Intel ATX 3.0
P550SS може витримувати до 2-кратного зниження загальної потужності. Він повністю сумісний зі стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% відхилення потужності, досягає 70% ефективності за низького навантаження і відповідає необхідним стандартам синхронізації джерела живлення.
120-ММ ВЕНТИЛЯТОР З РІДКОДИНАМІЧНИМ ПІДШИПНИКОМ (FDB).
У високопродуктивному вентиляторі з гідродинамічним підшипником використовується технологія амортизації оливної плівки для ефективного зниження шуму, що робить його тихішим, ніж звичайний вентилятор із втулкою, і забезпечує більш ніж удвічі більший термін експлуатації. Крім того, вентилятор визначає поточне споживання енергії та температуру, автоматично регулює швидкість вентилятора, щоб мінімізувати шум.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 45.8А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | Нет |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Нет |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 5 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Нет |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Вес | нет данных г |
| Входное напряжение | 155-240 В |
| Габариты | 150х140х86 мм |
| КПД | 90% |
| Модульное подключение | Нет |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Silver |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 579 ₴






