
Блок живлення Gigabyte 1000W GP-AE1000PM PG5 ( Чорний ) 21185
10 755 ₴
- Готово к отправке
- Код: GP-AE1000PM PG5
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ATX 3.0 і PCIe Gen 5.0 AE1000PM PG5 може витримувати перепади потужності, що втричі перевищують потужність GPU і удвічі — загальну потужність. Вона повністю відповідає стандарту Intel ATX 3.0, підтримуючи до 200% потужності та досягаючи 70% ефективності за низьких навантажень. Крім того, високоякісний кабель, що входить до комплекту 16-контактний, забезпечує сумісність із відеокартами PCIe Gen 5.0, видаючи до 600 Вт потужності.
Дизайн магнітної пластини AORUS. Унікальна магнітна пластина AORUS може бути прикріплена до різних сторін блока живлення залежно від користувацьких переваг, створюючи найкращий візуальний ефект під будь-яким кутом. Крім того, коли пластина переміщається корпусом, її неоновий друк із металічним блиском створює суцільні та порожнисті спецефекти для логотипа AORUS.
Сертифікований 80 PLUS Platinum. Сертифікований за стандартом 80 Plus Platinum блок живлення забезпечує ефективність 92% у разі навантаження 50%. Вища ефективність енергоспоживання призводить до менших втрат енергії, меншого нагріву та меншого шуму вентилятора.
100% японські конденсатори. Всі конденсатори — високоякісні японські конденсатори, щоб забезпечити ефективну роботу та гарантувати тривалішу надійність.
120 мм інтелектуальний вентилятор Fluid Dynamic Bearing (FDB). Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації оливної плівки для ефективного зниження шуму, завдяки чому він працює тихіше, ніж звичайні втулочні вентилятори, і забезпечує більш ніж удвічі більший термін експлуатації. Крім того, швидкість обертання вентилятора регулюється відповідно до автоматичного визначення потужності й зупиняється, коли система проливає або перебуває під низьким навантаженням (менш ніж 50% навантаження).
Компактний дизайн. Інженерний досвід GIGABYTE в зоні тепловідведення та вибору матеріалів дав змогу скоротити довжину блока живлення до чималих 140 мм, що забезпечує сумісність навіть із корпусами з обмеженим простором.
Повністю модульна конструкція. Усі плоскі кабелі мають модульну конструкцію. Встановлення тільки необхідних кабелів зменшує безлад, збільшує повітряний потік і покращує теплові характеристики шасі.
Потужна одинарна шина +12 В. Одинична шина +12 В забезпечує найкращу вихідну потужність, стабільність і сумісність з обладнанням. Вона забезпечує найпростіший спосіб прокладання кабелю живлення. І це найкращий дизайн для розгону
Захист. Щоб забезпечити стабільну роботу всієї комп'ютерної системи в будь-яких умовах, ми не тільки додали такі типи захисту, як-от OCP, OTP, OPP, UVP і SCP, але й забезпечили стабільну роботу вашої системи, пройшовши сертифікацію безпеки в різних країнах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | Нет |
| NLO (работа без нагрузки) | Нет |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 6 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 8 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Нет |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 150x140x86 мм |
| КПД | 92% |
| Модульное подключение | Да |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Platinum |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 755 ₴






