
Відеокарта GF RTX 5070 12 GB GDDR7 Infinity 3 Palit (NE75070019K9-GB2050S) ( Black ) 37665
39 780 ₴
- Готово к отправке
- Код: NE75070019K9-GB2050S
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нова ера SFF-потужності: Infinity 3 Series
SFF-збірки набирають популярності з цілком зрозумілих причин. Вони економлять місце, зменшують безлад і забезпечують більшу портативність. Palit GeForce RTX 5070 Infinity 3 Series створена з цією метою — забезпечити потужність висококласного GPU у форм-факторі, що міститься в компактних корпусах ПК. Графічні процесори GeForce RTX 50, що працюють на базі NVIDIA Blackwell, надають геймерам і творцям ігор приголомшливі можливості штучного інтелекту.
Прекрасне трасування променів та II
RTX — це найпередовіша платформа для повного трасування променів і нейронних технологій рендерингу, які рееволюціонізують наші ігри та творчість. Понад 700 ігор і програм використовують RTX для забезпечення реалістичної графіки та неймовірно високої продуктивності завдяки передовим функціям штучного інтелекту, як-от DLSS Multi Frame Generation.
Висока швидкість. Прекрасні візуальні ефекти. На основі штучного інтелекту
DLSS — це революційний набір нейронних технологій рендерингу, що використовують штучний інтелект для підвищення частоти кадрів на секунду, зниження затримок і поліпшення якості зображення. Останнє досягнення, DLSS 4 — це нова технологія генерації кількох кадрів, поліпшена реконструкція променів і суперроздільна конструкція на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління. DLSS на GeForce RTX — це найкращий спосіб грати, підтримуваний суперкомп'ютером NVIDIA AI в хмарі, що постійно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Ігровий реалізм
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває революційний реалізм повного трасування променів. Оцініть візуальні ефекти кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки GeForce RTX 50 Series з ядрами RT четвертого покоління та проривними технологіями нейронного рендерингу, прискореними ядрами Tensor п'ятого покоління.
Змагайтеся на Warp Speed
Технології Reflex оптимізують графічний конвеєр для максимальної чутливості, забезпечуючи швидше виявлення цілі, прискорений час реакції та підвищену точність прицілювання в змагальних іграх. У Reflex 2 з'явилася функція Frame Warp, яка ще більше знижує затримку, ґрунтуючись на останніх даних про введення миші в грі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palit |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | отсутствует |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | отсутствует |
| Восстановленная | Нет |
| Графический чип | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Длина видеокарты | 291.9 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Количество занимаемых слотов | 2 |
| Количество поддерживаемых мониторов | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | игровая |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Наличие разгона (ОС) | без разгона |
| Объем памяти | 12 ГБ |
| Поддерживаемые 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Поддержка AMD CrossFireX | Нет |
| Поддержка Nvidia SLI | Да |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Рекомендуемая мощность блока питания | 650 Вт |
| Серия AMD | - |
| Серия Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охлаждения | активная |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретная (стандартная) |
| Цвет | Black |
| Частота памяти, МГц | 28000 |
| Частота ядра, МГц | Graphics Clock 2325 MHz / Boost Clock: 2512 MHz |
| Шина памяти | 192 бит |
Информация для заказа
- Цена: 39 780 ₴









