
Коммутатор Ubiquiti UniFi Gen2 USW-16-POE (8xGE, 8хGE PoE+, 2xSFP, L2, 42W max) ( 2890 г ) 21613
18 560 ₴
- В наличии
- Код: USW-16-POE
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USW-16-POE — це налаштовуваний комутатор Gigabit Layer 2 з шістнадцятьма портами Gigabit Ethernet, включно з вісьмома портами PoE + з автоматичним визначенням 802.3at і двома портами SFP. Він забезпечує зв'язок Gigabit PoE з вашими пристроями RJ45 Ethernet і опції Gigabit Fibre Uplink до вашої корпоративної мережі. USW-16-POE обладнаний 1,3-дюймовим сенсорним LCM для надання інформації про стан. Компактний безвентиляторний дизайн із глибиною 7,9 дюйма може бути легко встановлений у стійку SOHO.
Керований і налаштований мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних застосунків UniFi, USW-16-POE пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації 2-го рівня, включно з режимом роботи (комутація, дзеркалювання або агрегування) для кожного порту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 16 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 42 Вт |
| Вес | 2890 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 42 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 18 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 424.4 х 200 х 43.7 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 18 560 ₴


