
Графічний планшет Huion HS611 + рукавичка ( Чорний ) 26177
6 819 ₴
- Готово к отправке
- Код: HS611
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ваш музичний майстер
Мультимедійна панель HS611 дає змогу керувати фоновою музикою й вільно перемикатися між програмами, не перериваючи робочий процес, що допомагає створити робоче середовище з ефектом занурення.
Ідеальний партнер для створення
Тонкий і легкий, 550-грамовий перовий планшет зручно носити із собою для малювання на відкритому повітрі. Товщина — 7.3 мм, вага нетто — 550 г.
Нехай ідеї витікають із цифрової ручки PW500 без батареї
Передова технологія звільняє PW500 від батареї та заряду, що забезпечує зручний інструмент для створення різних робіт.
Швидке та плавне введення ліній
Частота відгуку 266 PPS забезпечує швидку та плавну реакцію планшета на роботу стилуса та дає змогу реалізувати будь-яку креативну ідею без затримки.
Точне відтворення кожного штриха
Підтримка нахилу ± 60° і провідної в галузі чутливість до тиску 8192 рівні дають змогу кожній лінії та штриху бути представленими на екрані жваво та делікатно, що може оживити Вашу роботу.
Зручна та компактна ручка
Петля для ручки на HS611, виготовлена з міцної й еластичної поліуретанової тканини, спеціально розроблена для зручнішого та гнучкішого утримання стилуса.
Функціональний дизайн для підвищення ефективності
Запрограмуйте клавіші та сенсорну панель заздалегідь, щоб оптимізувати робочий процес і підвищити продуктивність.
Порт USB Type-C дає змогу легко під'єднуватися
HS611 обладнаний реверсивним портом USB Type-C, який дає змогу легко під'єднуватися до інших пристроїв навіть у темряві, що дає змогу користувачам втілювати свої ідеї в будь-який час.
Сумісність пристрою
Huion HS611 підтримує пристрої під керуванням Windows 7, macOS 10.12, Android 6.0 або пізніших версій. Просто будьте готові втілити свої ідеї в життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A5 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Да |
| Bluetooth | Нет |
| Chrome OS | Нет |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Нет |
| Linux | Нет |
| Mac OS | Да |
| USB | Нет |
| USB Type-C | Да |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Нет |
| mini USB | Нет |
| Вес | 0.55 кг г |
| Время отклика | - мс |
| Высота считывания пера | 10 мм |
| Дальность передачи данных | Нет |
| Диагональ | 11.6" |
| Документация | Да |
| Дополнительно | программируемая сенсорная полоса |
| Емкость батареи | Нет |
| Кабель | Да |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | 10 |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | 18 |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | Huion PW500 |
| Перчатка | Да |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | подставка |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 258.4 х 161.5 мм |
| Размеры | 333.4 х 218.4 х 7.3 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | 266 PPS |
| Сменные наконечники | 8 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное |
| Точность позиционирования | нет данных |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 6 819 ₴


