
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED Splatoon 3 Edition_JP ( Blue/Yellow ) 24706
17 811 ₴
- Нет в наличии
- Код: Switch OLED Splatoon 3 Ed
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Насолоджуйтеся відеоіграми де завгодно та коли завгодно на Nintendo Switch Oled з барвистим 7-дюймовим Oled екраном із глибокими кольорами. Nintendo Switch — OLED-модель вирізняється барвистим 7-дюймовим OLED-екраном із тоншими рамками. Глибокі кольори цього збільшеного дисплея та високий контраст дадуть змогу із головою поринути в ігровий процес у портативному та настільному режимах.
Особливості:
Три ігрові режими:
Режим ТВ: Зберіться біля великого екрана та грайте в компанії друзів. Під'єднайте консоль до телевізора та насолоджуйтеся іграми HD на великому екрані;
Грайте з комфортом у настільному режимі
Відкиньте опір, передайте контролер іншому гравцеві та насолоджуйтеся змагальним або загальним мультиплеєром на одному екрані в будь-якому місці та в будь-який час. Широка регульована опора дасть змогу розмістити Nintendo Switch — OLED-модель під потрібним кутом для комфортної гри в настільному режимі;
Нова док-станція з портом LAN
Док-станція, що йде в комплекті з консоллю Nintendo Switch — OLED-модель, містить два порти USB, роз'єм HDMI для під'єднання до телевізора та новий порт LAN для стабільної гри онлайн у режимі ТВ;
Внутрішня пам'ять на 64 ГБ
Nintendo Switch — OLED-модель має внутрішню пам'ять на 64 ГБ. Доступне місце можна розширити за допомогою сумісної карти microSD (продається окремо). Завантажуйте улюблені ігри та грайте в них де завгодно та коли завгодно;
Портативний режим: Візьміть великий і чудовий екран. Під'єднайте контролери Joy-Con, беріть консоль із собою та грайте де завгодно.
На кожній стороні Nintendo Switch розташований контролер Joy-Con, що працюють у парі.
Якщо ви встановите два Joy-Con у власника Joy-Con, у вас вийде традиційний контролер. Без власника вони функціонують як два окремі повноцінні контролери.
Під'єднуйте до восьми консолей для багатокористувацької гри
Локальний мультиплеєр: Грайте на великому екрані вдома разом із друзями.*
* Можуть вимагатися додаткові контролери (продаються окремо).
Локальний бездротовий режим: Гравці можуть під'єднати до восьми консолей Nintendo Switch або Nintendo Switch Lite один до одного та насолоджуватися багатокористувацькими іграми.
Мережевий мультиплеєр: Зі членством Nintendo Switch Online ви зможете грати з друзями та іншими гравцями з усього світу, отримаєте доступ до колекції класичних ігор NES з додатковими онлайн-функціями, зможете скористатися такими ексклюзивними пропонуваннями, як TETRIS 99 і вауцери на ігри Nintendo!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nintendo |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Линейки | Nintendo |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 4.1 |
| Ethernet | Да |
| HDMI | Да |
| USB | Да |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Аккумулятор | 4310 мАч |
| Вес | 0.42 кг г |
| Время автономной работы | до 9 часов |
| Графический процессор | нет данных |
| Дисплей | 7" |
| Источник питания | блок питания |
| Количество игр | Нет |
| Мoдель | Nintendo Switch OLED |
| Максимальное разрешение | 1280 х 720 |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Платформа | Nintendo Switch |
| Поддержка носителей | карта памяти |
| Процессор | NVIDIA Tegra |
| Размеры | 242 х 102 х 14 мм |
| Тип | гибридная |
| Тип встроенной памяти | SSD |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип оперативной памяти | LPDDR4 |
| Цвет | Blue/Yellow |
Информация для заказа
- Цена: 17 811 ₴




