
Монітор MSI 23.8" MAG 242F IPS Black 200Hz ( Чорний ) 20584
6 601 ₴
- Готово к отправке
- Код: MAG 242F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насолоджуйтеся захопливими іграми з ігровим монітором MAG 242F. Він обладнаний панеллю з роздільною здатністю 1920?1080 (FHD), частотою оновлення 200 Гц і швидким часом відгуку 0,5 мс (GtG, Min). Монітор підтримує HDR, покращуючи деталізацію зображення завдяки регулюванню контрастності та тіней. Розроблений для змагальних жанрів FPS, RPG/MMORPG від першої особи та симуляторів польотів/перегонів, ігровий монітор MSI MAG 242F виводить кастуальні ігри на новий рівень, змушуючи гравців бачити далі ігри.
Бачити чітко, бачити комфортно
Технології Anti-Flicker і Less Blue Light забезпечують дуже комфортний перегляд завдяки зменшенню мерехтіння й нижчому рівню синього світла. Ви можете грати довше, не відчуваючи втоми очей.
MSI console mode
Після під'єднання вбудованої технології HDMI CEC (Consumer Electronics Control) до контролерів PlayStation або Switch, контролери можна використовувати для пробудження екрана з різними режимами, які можна налаштувати для різних пристроїв. Монітор може також підтримувати функцію VRR у режимі MSI Console. Насолоджуйтеся ігровим процесом без розривів, не допускаючи погіршення зображення.
Найяскравіший дисплей
Монітор MSI, обладнаний HDR Ready, створює зображення з більшою деталізацією, ширшою колірною гамою та зовнішнім виглядом, ближчим до того, що сприймає людське око, порівнюючи з традиційними моніторами. Це гарантує чудові враження від ігор і мультимедіа завдяки яскравому передаванню кожної деталі з живими кольорами та винятковою чіткістю.
AI Vision
Нова технологія AI Vision дає змогу не тільки виявити деталі в темних зонах, але й підвищити загальну яскравість і насиченість кольорів.
AMD FreeSync Premium
В іграх не має бути вибору між нерівним ігровим процесом і рваними кадрами. З ігровим монітором MSI ви отримаєте плавну продуктивність без артефактів. Насолоджуйтесь грою без розривів і заїкань завдяки додатковій підтримці HDR.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 200 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 4.8 кг г |
| Время реакции | 0.5 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 540x220.1x396.8 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 6 601 ₴




