Ігрова звукова панель із райдужною RGB-підсвіткою і зручним регулятором гучності.
12 Вт для поліпшення ігрового процесу.
Компактний дизайн: легко розміститься під телевізором або монітором ПК.
Райдужна RGB-підсвітка відповідно до параметрів.
Швидке регулювання гучності під час гри за допомогою великої зручної ручки.
Відтворення музики з пристрою за допомогою аналогового (3,5 мм) входу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Нет |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 0.59 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | 420 х 78 х 68 мм |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | - |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | - |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 1 шт |
| Комплект поставки | звуковая стерео панель с USB-кабелем |
| Материал корпуса сабвуфера | - |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | - |
| Мощность сателлитов | - |
| Питание | от USB |
| Подсветка | Да |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | >65 дБ |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 1 |
| Цвет | Серый |
| Частотный диапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | - |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 998 ₴







