ЗВУКОВА ПАНЕЛЬ З ВИЯЖНИМ ДИЗАЙНОМ І ВИХОДНОЮ ПОТУЖНІСТЬ 12 ВАТТ (6 ВТ RMS). Максимальна потужність — 12 Вт (середньоквадратичне значення — 6 Вт). Компактна горизонтальна конструкція, що дає змогу легко розмістити динамік під будь-яким монітором ПК. Великий і зручно розташований регулятор гучності з підсвіткою на передній панелі. Металева решітка для кращого захисту. Працює від USB, під'єднання до мережі не потрібне.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Нет |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Нет |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Да |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 0.588 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | 420 х 75 х 64 мм |
| Габариты сабвуфера | - |
| Габариты сателлитов | нет данных |
| Диаметр динамиков сабвуфера | - |
| Диаметр динамиков сателлитов | нет данных |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Нет |
| Количество колонок | 1 шт |
| Комплект поставки | колонки, адаптер питания, документация |
| Материал корпуса сабвуфера | пластик |
| Материал корпуса сателлитов | - |
| Мощность сабвуфера | 6 Вт |
| Мощность сателлитов | - |
| Питание | от USB |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Нет |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 100 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | нет данных |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 182 ₴









