
Ноутбук Gigabyte Aorus 16X ASG 2024 (AORUS 16X ASG-63UAC64SD) Midnight Gray ( Сірий ) 31306
96 685 ₴
- Нет в наличии
- Код: AORUS 16X ASG-63UAC64SD
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Час мати силу АІ
Представляємо нову лінійку ігрових ноутбуків зі штучним інтелектом від AORUS. Абсолютно новий AORUS 16X створений для використання новітнього процесора Intel Core HX і графічного процесора NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків для потужного генеративного АІ.
Ai Nexus, бездоганний досвід штучного інтелекту як для геймерів, так і творців, підіймає керування живленням, продуктивність ігор і програмне забезпечення для генеративного штучного інтелекту на новий рівень. Завдяки найсучаснішій технології безмежного охолодження WINDFORCE Infinity Cooling тепер стає дедалі ефективнішим.
Безмежний
4-бічні надтонкі рамки, що мають товщину всього 3 мм у найтоншій частині, забезпечують ширший огляд поля бою й потужніших деталей.
Бийтеся з ротою героїв.
Справжній переможець бореться на найвищому рівні з величезними нагородами та почестями. Так само, як AORUS 16X.
Бачити — це перемагати
Відчувайте кожен виграшний момент гри на швидкому, плавному, чіткому дисплеї G-SYNC без розривів зі збільшеною зоною перегляду та збагаченими кольорами.
Вражайте великі таланти
AORUS 16X працює на найсучаснішому кремнієвому процесорі в галузі обчислень і графіки. Він створений не тільки для поліпшення ваших ігор і творчого досвіду, але й готовий виконувати ваші завдання ШІ.
Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX серії 40 для ноутбуків
Графічні процесори для ноутбуків серії NVIDIA GeForce RTX40 забезпечують роботу найшвидших ноутбуків у світі для геймерів і творців. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують чималий стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 на основі штучного інтелекту та створюють реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, потужність, час автономної роботи й акустику для максимальної ефективності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 2 - 2.49 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 356х254х27 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX4070 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Gigabyte |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Aorus |
| Серия процессора | Intel Core i9 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,2 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 96 685 ₴









