
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQML1A-W (90LM05Z2-B01370) IPS White 260Hz ( Білий ) 35466
30 237 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM05Z2-B01370
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відмітною особливістю монітора є підвищена частота оновлення екрана до 260 Гц, завдяки чому поліпшується плавність зображення динамічних сцен в іграх: від шутерів до перегонових симуляторів. Висока частота оновлення дає змогу грати з високими параметрами якості та миттєво реагувати на показане на екрані.
Щоб підвищити якість зображення в динамічних комп'ютерних іграх, монітор дає активувати адаптивну синхронізацію. Він сумісний із технологіями AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible та VESA AdaptiveSync.
TUF Gaming VG27AQML1A-W використовує переваги технології HDR, що забезпечує живіші кольори та високий рівень контрастності, порівнюючи з традиційними моніторами.
ELMB Sync* дає змогу одночасно використовувати функції зменшення розмиття під час руху й адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів і розривів зображення.
* Ідеально підходить для динамічних ігор і найкраще працює за частоти оновлення вище 85 Гц.
Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу динамічно настроювати параметри Overdrive відповідно до зміни частоти кадрів, щоб оптимізувати зображення в будь-якій грі. Виберіть, наскільки сильний ефект ви хочете отримати, а потім дозвольте монітору це зробити.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center отримало новий інтерфейс, що дає змогу користувачам легко змінювати параметри монітора за допомогою миші, тому немає потреби відкривати екранне меню.
Монітор пропонує кілька інтерфейсів для під'єднання до джерела сигналу, включно з двома портами HDMI 2.0 і DisplayPort 1.4.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 260 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 6.4 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 614.9х533.9х213.8 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | глянцевая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 26 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Белый |
| Яркость | 400 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 30 237 ₴





