
Кронштейн Gembird WM55ST04 (VESA400х400) Чорний 29163
1 698 ₴
- В наличии
- Код: WM-55ST-04
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями
Підтримує більшість 32-55-дюймових LCD-телевізорів.
Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань до стіни 78 — 400 мм.
Дає змогу повертати на 120 градусів і нахиляти на 20 градусів
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Містить усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотный |
| Допустимая нагрузка | 35 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Расстояние от стены | 78 - 400 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 55" |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | -20° |
| Угол поворота | + 60/- 60° |
Информация для заказа
- Цена: 1 698 ₴





