
Кронштейн Gembird WM75ST01 (VESA600х400) Чорний 27057
2 690 ₴
- Готово к отправке
- Код: WM-75ST-01
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 32-75 дюймів.
Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 49-491 мм.
Дає змогу повертати на 100 градусів і нахиляти на 13 градусів
Практичне кріплення для кабелю
До комплекту входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 49 - 393 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 75" |
| Стандарты VESA | 100х100, 600х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | -5/+8° |
| Угол поворота | 50° |
Информация для заказа
- Цена: 2 690 ₴



