Steam Deck OLED — оновлений портативний комп'ютер від Valve з покращеною функціональністю й оновленою концепцією.
Дизайн Steam Deck OLED зберігає основні риси попередньої моделі, але його легкість на 30 грамів менш комфортна для тривалих ігрових сесій. Ергономічна форма корпусу сприяє зручності використання, а покращений дисплей із найкращою глибиною кольору та піковою яскравістю до 1000 нітів робить геймплей ще захопливішим, особливо в іграх з HDR-контентом.
Найбільш видатною характеристикою є 7,4-дюймовий OLED-дисплей зі співвідношенням сторін 16:10. Його роздільна здатність 1280 x 800 пікселів забезпечує чітке та деталізоване зображення, а поліпшена яскравість і глибина кольору додають реалістичності геймплею. З частотою оновлення до 90 Гц ви отримуєте плавний і безперебійний візуальний досвід у будь-яку гру.
Технологія HDR відтворює кольори більш насичено та реалістично, створюючи захопливий імерсивний світ улюблених ігор. Незалежно від того, насолоджуєтеся ви яскравими неоновими вогнями в Cyberpunk 2077 або екскурсією по віртуальному Нью-Йорку в Marvel's Spiderman, Steam Deck OLED забезпечить вам неперевершений геймплей.
ШВИДКЕ ДЛИНА ГРА, ШВИДКЕ ШВИДКОСТІ
OLED-панель Steam Deck отримала оновлені внутрішні компоненти, що дало змогу збільшити час автономної роботи та швидкість завантаження. Водночас пристрій став легшим і термостійким.
БІЛЬШЕ ЧАСУ НА ГРУ
Steam Deck OLED працює від акумулятора на 30-50% довше, а OLED-екран споживає менше енергії. Він має більший акумулятор і ефективніший і швидший процесор AMD. Все це разом дає вам набагато більше часу на улюблені ігри.
ШВИДКІ ЗАГРУЗКИ
OLED-дисплей Steam Deck підтримує Wi-Fi 6E для збільшення пропускної здатності та зменшення затримок. Це забезпечує до трьох разів швидке завантаження й стабільнішу роботу в онлайн-іграх.
ШВИДКЕ ЛЕГКЕ І ПРОХОЛОДНИЙ
Більший вентилятор і оновлена терморегуляція захищають Steam Deck OLED від перегрівання. Завдяки OLED він на 30 г (~5%) легший за модель з LCD-екраном.
СКЛАДНИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН
Чутливість і точність сенсорного екрана були набагато поліпшені. Реакція на вібрацію також точніша та стабільніша. Крім того, була додана окрема антена Bluetooth для поліпшення зв'язку з багатьма контролерами.
ВИКОРИСТОВУЙТЕ DECK ЯК ПК
Steam Deck підтримує Bluetooth, а порт USB-C сумісний із низкою пристроїв введення та виведення від телевізорів і моніторів до старих кіноекранів (за допомогою відповідного кабелю).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Нет |
| USB | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Аккумулятор | 50 Вт/ч |
| Вес | 0.64 кг г |
| Время автономной работы | до 12 часов |
| Графический процессор | AMD Radeon RDNA 2, 1.6 ГГц |
| Дисплей | 7.4" |
| Источник питания | аккумулятор |
| Количество игр | более 8000 |
| Мoдель | Valve Steam Deck |
| Максимальное разрешение | 1280 х 800 |
| Объем встроенной памяти | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Платформа | Valve |
| Поддержка носителей | карта памяти |
| Процессор | AMD Ryzen Zen 2, 3.5 ГГц, 8 ядер |
| Размеры | 298 х 117 х 49 мм |
| Тип | гибридная |
| Тип встроенной памяти | NVMe SSD |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 39 816 ₴







