
Кронштейн Gembird WM80STR01 (VESA600х400) Чорний 20337
3 223 ₴
- В наличии
- Код: WM-80STR-01
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний поворотний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 40-80 дюймів.
Сумісність з VESA, макс. 600 мм х 400 мм
Відстань до стіни 61-506 мм.
Дає змогу повертати на 100 градусів і нахиляти на 10 градусів
Макс. поворот на 90 градусів: дає змогу розмістити телевізор як у портретному, так і в альбомному режимі
Практичне кріплення для кабелю
До комплекту входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | поворотный |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Количество степеней свободы | - |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Расстояние от стены | 61 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 40" - 80" |
| Стандарты VESA | 100х100, 600х400 мм |
| Тип крепления | настенное |
| Угол наклона | -3/+7° |
| Угол поворота | 50° |
Информация для заказа
- Цена: 3 223 ₴







