
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50H (USGFLEX50H-EU0101F) ( Grey ) 11229
24 143 ₴
- Готово к отправке
- Код: USGFLEX50H-EU0101F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія USG FLEX H забезпечує надвисоку продуктивність для VPN і UTM, а також багаторівневий захист мережевої інфраструктури та під'єднаних користувачів завдяки використанню найкращих технологій Zyxel на базі штучного інтелекту.
Надвисока продуктивність
Надвисока продуктивність, що ґрунтується на багатоядерному процесорі нового покоління та технології Fastpath, забезпечує максимальну ефективність. Серія USG FLEX H може підвищити продуктивність до 3 разів, оптимізуючи використання ресурсів і даючи змогу задовольнити потреби вимогливих і високошвидкісних мереж.
Гнучкість портів, мультигігабіт і PoE+
У серії USG FLEX H всі порти (зокрема 2.5 Гбіт/с і 10 Гбіт/с) можна налаштувати як LAN або WAN, що забезпечує гнучкість у конфігурації за потреби.
USG FLEX H пропонує до 2 вбудованих портів PoE+ потужністю 30 Вт, що допомагає знизити складність і витрати на встановлення пристроїв, як-от 5G/4G роутери, точки доступу Wi-Fi або VoIP-телефони, жививши їх безпосередньо від самого міжмережевого екрана.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.88 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | Нет |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | коммутатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Да |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | серверный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | Нет |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Скорость Wi-Fi | - |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Нет |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип | проводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Grey |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 24 143 ₴



