
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQM5A (90LM0BG0-B01971) IPS Black 300Hz ( Чорний ) 13045
21 313 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0BG0-B01971
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
27-дюймовий ігровий монітор QHD (2560x1440) з частотою оновлення 300 Гц, розроблений для професійних геймерів і захопливого ігрового процесу
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 0,3 мс (GTG) (мін.) для чітких ігрових візуальних ефектів із високою частотою кадрів
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дає змогу технологіям ELMB і змінній частоті оновлення працювати одночасно, усуваючи двої та розриви для чітких ігрових візуальних ефектів
DisplayWidget Center дає змогу легко налаштовувати параметри монітора за допомогою миші
Shadow Boost покращує деталізацію зображення в темних зонах, роблячи сцени яскравішими без переекспонування яскравих зон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 300 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 4.6 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 615x455x214 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | глянцевая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 33 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 21 313 ₴





