
Акустична система REAL-EL M-355 Black ( Чорний ) 10960
3 809 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121300015
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
REAL-EL M-355 — компактна система з великим функціоналом.
Акустична система 2.1 REAL-EL M-355 Призначена для прослуховування музики, перегляду фільмів, геймінгу та домашніх вечірок. Потужний сабвуфер і два сателіти забезпечують насичене, глибоке та збалансоване звучання з розподілом низьких і високих частот. Загальна потужність 44 Вт дає змогу відчути об'ємний звук у будь-якому сценарії.
Система підтримує бездротове з'єднання через Bluetooth, а також обладнана USB- та SD-програвачами, FM-радіо та AUX-входом для під'єднання до комп'ютера, ноутбука або телевізора. До комплекту входить зручний пульт дистанційного керування, що дає змогу вибирати джерело, змінювати треки, регулювати гучність і настроювати тембри (баси та високі частоти).
REAL-EL M-355 має LED-дисплей, зручну панель керування й кріплення для настінного розміщення сателітів. Дерев'яний корпус сабвуфера та сателітів не тільки надає стилю, але й покращує акустичні властивості.
REAL-EL M-355 — це збалансована акустика із широким функціоналом, що вдало поєднує потужність, універсальність і комфорт.
Особливості
Сумісність із різними джерелами звуку
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
AUX-вхід
FM-радио
Пульт дистанційного керування
Можливість настінного кріплення сателітів
Дерев'яний корпус сабвуфера та сателітів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Да |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Да |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Нет |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Да |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | mini Jack 3.5 mm |
| Вес общий | 4 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | 165 х 239 х 261 мм |
| Габариты сателлитов | 95 х 152 х 94 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | 105 мм |
| Диаметр динамиков сателлитов | 80 мм |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Да |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | - |
| Комплект поставки | 2 динамика-сателлита, сабвуфер, пульт, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | МДФ |
| Материал корпуса сателлитов | МДФ |
| Мощность сабвуфера | 20 Вт |
| Мощность сателлитов | 2 х 12 Вт |
| Питание | от сети |
| Подсветка | Нет |
| Сабвуфер | Да |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Тип | стационарные |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 125 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | 40 - 150 Гц |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 809 ₴









