
Монітор Asus 34.1" PA34VCNV (90LM04A0-B02370) IPS Black/Silver Curved ( чорний із сріблястим ) 16995
36 023 ₴
- В наличии
- Код: 90LM04A0-B02370
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ProArt Display PA34VCNV — ультраширокий 34,1-дюймовий монітор із вигнутим екраном зі співвідношенням сторін 21:9, призначений для професійних відеоредакторів. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB/Rec.709) і фабричним калібруванням для виняткової точності відтворення кольорів. Додаткова зручність забезпечує вбудований порт USB-C з підтримкою режиму виведення зображення, передавання даних і електроживлення потужністю до 96 Вт.
Широкоформатна панель.
Монітор із роздільною здатністю 3440x1440, що 2,5 раза перевищує роздільну здатність FullHD, відтворює більше деталей зображення й надає більше простору для розміщення різних робочих вікон для продуктивної роботи в багатозадачному режимі. Панель має радіус кривіни 3800R, тому кожна її точка розташована приблизно на однаковій відстані від очей користувача, що забезпечує додатковий комфорт під час роботи.
Реалістичні кольори.
Монітор перевершує галузеві стандарти, відтворюючи 100% відтінків колірного простору sRGB і Rec.709. Крім того, 10-бітна глибина кольору забезпечує понад 1,07 млрд відтінків, розкриваючи найдрібніші деталі на світлинах.
Найкраща в класі точність кольору.
Кожен монітор ProArt калібрується так, щоб значення параметра Delta E, що характеризує точність колірного відтворення на екрані, не перевищувало 2. Ідеальної точності відтворення кольорів також сприяє рівномірна підсвітка — між різними ділянками екрана немає істотних варіацій під час зображення одного відтінку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 3440×1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 10.8 кг г |
| Время реакции | 5 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 817.2х439.2-569.2х240 мм |
| Диагональ | 34" - 50" |
| Диагональ экрана | 34.1" |
| Дополнительные разъемы | RJ45, mini jack 3.5 мм, USB-C, USB3.2х2 |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 27 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Цвет | черный с серебристым |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 36 023 ₴







