
Сковорода Tefal Hard Stone 28 см (D4560632) ( Червоний ) 17178
1 239 ₴
- В наличии
- Код: D4560632
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте для себе сковороду Tefal Hard Stone, посуд, необхідний для здорового приготування їжі щодня. Натхненна природою колекція сковорідок Hard Stone обладнана покриттям Mineralia+, збагаченим мінералами, яке забезпечує ідеальне ковзання й легке приготування їжі з мінімумом жиру, даючи змогу насолоджуватися здоровими стравами день у день.
Особливості:
Антипригарне покриття Mineralia+.
Технологія Thermo-Signal: індикатор нагрівання стає повністю червоним, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку приготування, гарантуючи смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Основа Diffusion base: забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій поверхні сковороди, що гарантує чудові результати приготування.
Емальоване зовнішнє покриття: забезпечує чудову стійкість і практичність для інтенсивного щоденного використання.
Основний формат: ідеально підходить для здорових рецептів із багатим смаком, як-от риба з лимоном і кропом, обсмажена спаржа та хрусткі овочеві бургери без додавання олії.
Сумісність із плитами: повністю сумісна з усіма типами плит — газовими, електричними та керамічними, за винятком індукційних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 кг г |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 4.89 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Да |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Да |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia+ |
| Тип | традиционная |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴




