Ідеальне зображення
Насолоджуйтеся чіткими, ясними зображеннями та реалістичними кольорами на цьому дисплеї Full HD VA. Цей дисплей вразить небажаних глядачів, оскільки тіні та контрасти залишаються реалістичними навіть під кутом до 178 градусів.
Більше ігор, менше розмиття
Завдяки панелям VA час відгуку монітора становить лише 1 мс. Це мінімізує розмиття, тому навіть під час інтенсивної гри зображення залишається чітким.
Ідеальна синхронізація
Грайте в ігри послідовно й без відволікальних зображень завдяки технології AMD FreeSync Premium. Насолоджуйтеся плавним зображенням і чутливим зображенням, оскільки частота оновлення монітора синхронізована з частотою кадрів вашого комп'ютера.
Безрамковий дизайн
Насолоджуйтеся максимальною видимістю кожної гри завдяки безрамковому дизайну й ультратонкому профілю дисплея.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3.41 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 540x413x240 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C, 1хUSB2.0 |
| Игровые технологии | AMD FreeSync, Bluelight Shield, ComfyView, VisionCare |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 19 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 6 019 ₴








