
Сковорода WOK Tefal Hard Stone 28 см (D4561932) ( Червоний ) 12131
1 313 ₴
- В наличии
- Код: D4561932
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відкрийте для себе сковорідку Tefal Hard Stone, посуд необхідний для здорового приготування їжі щодня. Натхненна природою колекція сковорідок Hard Stone обладнана покриттям Mineralia+, збагаченим мінералами, яке забезпечує ідеальне ковзання й легке приготування їжі з мінімумом жиру, даючи змогу насолоджуватися здоровими стравами день у день.
Особливості:
- Антипригарне покриття Mineralia+.
- Технологія Thermo-Signal: індикатор нагрівання стає повністю червоним, коли сковорідка досягає ідеальної температури для початку приготування, гарантуючи смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
- Емальоване зовнішнє покриття: забезпечує чудову стійкість і практичність для інтенсивного щоденного використання.
- Ергономічна ручка: додає додаткову зручність під час приготування їжі забезпечує ергономічна ручка.
- Сумісність із плитами: повністю сумісна з усіма типами плит — газовими, електричними та керамічними, за винятком індукційних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Индикатор нагрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемная ручка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг г |
| Внутреннее покрытие | антипригарное |
| Высота стенки | 7.7 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр | 28 см мм |
| Использование в духовом шкафу | Нет |
| Литая ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | - |
| Материал ручки | бакелит |
| Мытье в посудомоечной машине | Нет |
| Наличие крышки | без крышки |
| Носик для слива | Нет |
| Отверстие для подвешивания | Да |
| С газовыми плитами | Да |
| С индукционными плитами | Нет |
| С электрическими плитами | Да |
| Технология внутреннего покрытия | Mineralia+ |
| Тип | сковорода WOK |
| Толщина дна | - |
| Толщина стенки | - |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 1 313 ₴


