
Крісло для геймерів Cougar Speeder One ( Чорний ) 13039
19 838 ₴
- В наличии
- Код: Speeder One
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігрові та робочі зони часто перетинаються в сучасних житлових просторах: Speeder розроблений з урахуванням цієї універсальності. Натхненний світом спорткарів, його гладкий каркас привносить у кімнату естетику перегонового автомобіля, а його ергономічні особливості допомагають вам підтримувати здорову поставу. Складані підлокітники 2D підтримують ваші руки в декількох положеннях, тому ви ніколи не почуватиметеся напруженими. Speeder One підтримує ваше тіло, зберігаючи свободу рухів.
Жага швидкості
Елементи конструкції суперкара асимільовані в архітектуру Speeder One: Y-подібна рама, що утворює опорну структуру спинки, забезпечує як міцність, так і стиль, а обробка відтворює вигляд автомобільних покриттів преміумкласу.
Приязний до тіла
Спинка має вигин, щоб відповідати природним контурам талії, посилюючи підтримку та комфорт для попереку. Водоспадне сидіння нахилене вниз, щоб зменшити напругу та тертя на задній поверхні стегон: ця особливість знімає тиск на коліна та покращує кровообіг у нижніх кінцівках, сприяючи рівномірному розподілу ваги.
Повітропроникний комфорт
Сітчаста тканина забезпечує повітропроникність сидіння, ідеально підходить для довгих годин гри або роботи.
Необмежений рух рук
Підлокітники можна підняти та прибрати, щоб вони не заважали, що дає змогу вам перемістити крісло ближче до столу. Це також звільняє ваші руки для всього, що вимагає необмеженого руху та повної мобільності: мистецтво, музика, робота чи гра. Speeder One повністю адаптується до ваших потреб.
Система підтримки
Складані 2D-підлокітники підтримують різні положення рук, а підголівник регулюється для індивідуального комфорту.
Ідеальна посадка
Точне настроювання поперекової підтримки та глибини сидіння дає змогу вам налаштувати крісло відповідно до ваших уподобань.
Регульована конструкція
Поршневий підіймач найвищої якості дає змогу легко регулювати висоту Speeder One. Ручка, непомітно розташована під Speeder One, дає змогу вам точно настроїти рівень опору та необхідний вам нахил.
Безпека передусім
Speeder сертифікований TUV, відповідає стандартам безпеки та довговічності BIFMA.
Найкращий у своєму класі: газліфтний циліндр класу 4
Газліфтний циліндр сертифікований TUV, що гарантує безпечне, надійне та плавне регулювання висоти.
Безшумна мобільність
Втулка в колесах усуває шум, даючи змогу Speeder ковзати будь-якою поверхнею тихо й без зусиль. Колеса plus-size діаметром 75 мм неабияк підвищують стійкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19.9 кг г |
| Встроенные механизмы | наклон спинки, газлифт |
| Каркас | нет данных |
| Крестовина | нет данных |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 135° |
| Размеры сиденья | 51.5 х 48 см |
| Размеры спинки | 71.5 х 47 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 19 838 ₴





