
Геймерський стіл Cougar E-Deimus 120 ( Чорний ) 10665
22 319 ₴
- В наличии
- Код: E-DEIMUS 120
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний стіл Cougar E-Deimus 120 призначений для стильного ігрового інтер'єру. Завдяки регулюванню висоти, налаштуванням пам'яті й ергономічному дизайну, цей стіл по-новому пробудить ваші враження від геймінгу.
Cougar E-Deimus 120 — це не просто стіл. Це куточок максимального комфорту. Електричне регулювання висоти дає змогу на час розслабити тіло, розім'яти м'язи та поліпшити кровообіг. Менше втоми та більше концентрації.
Простий контроль висоти
Чотири кнопки пам'яті призначені для ваших уподобань у будь-якому сценарії. E-Deimus 120 з регулюванням висоти та чітким дисплеєм пропонує чудові ігрові можливості та додаткові переваги.
Новий рівень безпеки
На відміну від інших електричних столів, Cougar E-Deimus 120 обладнаний двома захисними панелями для запобігання необережного поводження.
Створіть свою ідеальну ігрову атмосферу з RGB-підсвіткою
Подаруйте своєму ігровому простору чудову RGB-підсвітку з ігровим столом E-Deimus 120. Двостороння RGB-підсвітка має різні колірні схеми та режими, щоб зробити ваш ігровий процес захопливішим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27.3 кг г |
| Выдвижная полка для клавиатуры | отсутствует |
| Выдвижные ящики | отсутствуют |
| Высота | 720-1150 мм см |
| Кабельный ввод | Да |
| Материал рамы | Сталь |
| Материал столешницы | МДФ |
| Надставка | Нет |
| Наличие колес | Без колес |
| Открытые полки | отсутствуют |
| Подставка под системный блок | отсутствует |
| Регулятор высоты | Да |
| Регулятор наклона | отсутствует |
| Светодиодная подсветка | Да |
| Форма | прямоугольная с выемкой |
| Ширина | 1223.8 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 22 319 ₴






