
Крісло для геймерів Cougar Armor Elite Eva ( чорний з рожевим ) 12521
12 398 ₴
- В наличии
- Код: Armor ELITE EVA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cougar Armor Elite забезпечує комфорт і стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися спокійним і здоровим під час довгих ігрових сесій.
Повністю регульовані та виготовлені з матеріалів найвищої якості, Armor Elite є прикладом чудового дизайну Cougar, який став синонімом пристрасті до ігор.
Крісло Armor Elite виготовлене з екошкіри, яка пропускає повітря, щоб ви залишалися свіжими та почувалися комфортно.
До комплекту Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Брак фізичної напруги дає змогу повністю зосередитися на грі.
Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. Cougar не економить на такому життєво важливому компоненті та використовує газліфтний циліндр класу 4, щоб гарантувати неперевершену безпеку та надійність. Плавна робота та неймовірний опір — найкраща гарантія якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20 кг г |
| Встроенные механизмы | газлифт |
| Каркас | Металл |
| Крестовина | нет данных |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Обивка | кожа PU |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 160° |
| Размеры сиденья | 54.5 х 49 х 11 см |
| Размеры спинки | 82 х 55.5 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Цвет | черный с розовым |
Информация для заказа
- Цена: 12 398 ₴




