
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACMS (90LM0BE0-B01171) IPS Black 320Hz ( Чорний ) 22346
25 752 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0BE0-B01171
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підніміть свій ігровий досвід з ROG Strix XG27ACMS, ретельно розробленим для зручності та продуктивності. Пориньте в плавні, реалістичні візуальні ефекти з роздільною здатністю 1440p, частотою оновлення 320 Гц (OC) і блискавичним часом відгуку 0.3 мс (мін.). Перемагайте труднощі без зусиль із функціями на базі штучного інтелекту та розширюйте свої можливості під'єднання з увімкненням універсального під'єднання Type-C, гарантуючи, що ви будете попереду, насолоджуючись зручністю сучасних під'єднань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 320 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 6.52 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 614.8х512.9х218.8 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync, Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 27 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 350 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 25 752 ₴





