
Монітор Asus 31.5" ROG Swift PG32UCDMZ (90LM09T0-B01371) OLED Black 240Hz ( Чорний ) 28618
78 286 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90LM09T0-B01371
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Монітор ROG Swift OLED PG32UCDMZ обладнаний 32-дюймовою панеллю QD-OLED з роздільною здатністю 4K і високою частотою оновлення 240 Гц. Завдяки технології QD-OLED третього покоління PG32UCDMZ відтворює барвисті кольори, глибокі відтінки чорного та яскраві світлі тони. Крім того, час відгуку 0,03 мс гарантує брак розмиття зображення навіть у разі динамічного геймплея. Спеціальний радіатор забезпечує виняткове охолодження, запобігаючи вигоранню OLED-панелі та покращуючи її функціональність і довговічність. Цей монітор преміумкласу створений для геймерів, які прагнуть найкращого: він пропонує неперевершену панель із великою діагоналлю, чудовою якістю і високою частотою оновлення для захопливого ігрового досвіду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 8.8 кг г |
| Время реакции | 0.03 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 718х579х274 мм |
| Диагональ | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 42 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 450 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 78 286 ₴




