
Знищувач документів Fellowes 6M (fU4631101) ( 4.7 кг ) 22036
5 135 ₴
- Готово к отправке
- Код: f.U4631101
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Знищувач паперу 6М — компактний персональний шредер для використання вдома або в невеликому офісі однією людиною.
Подрібнює до 6 аркушів (щільністю 70 г/м2) за раз у мікрокілочки 4х12 мм.
Рівень безпеки для знищення паперу DIN P-4, знищення кредитних карток DIN T-4
Знищує документи зі скобами, дрібними скріпками та кредитні картки.
Ширина подавання 220 мм.
Знімний кошик об'ємом 13 літрів
Гарантія: 1 рік на пристрій, 3 роки на різальні ножі
Середня швидкість подрібнення 3 м/хв
Робочий цикл 5 хвилин увімкнений/30 хвилин вимкнений
Система захисту SafetyLock запобігає випадковому вмиканню пристрою
Механічний пуск і зупинка
Функція реверсу
Автоматична зупинка під час відкритих дверцят/знятого кошика/знятої головки
Має термозахист і світлодіодний термозахист
Рівень шуму під час роботи 68 дБ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fellowes |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подача | Нет |
| Автостарт/стоп | Да |
| Вес | 4.7 кг г |
| Габариты | 373х313х175 мм |
| Дисплей | Нет |
| Емкость корзины | 10 - 15 л |
| Количество уничтожаемых листов за раз | 10 и менее |
| Размер фрагментов | 4х12 мм |
| Реверс | Да |
| Скорость уничтожения | 3 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип резки | перекрестная |
| Уничтожение бумаги | Да |
| Уничтожение компакт-дисков | Нет |
| Уничтожение платежных карт | Да |
| Уничтожение скоб/скрепок | Да |
| Уровень безопасности | 4 |
| Уровень шума | 68 дБ дБ |
| Формат | А4+ |
| Ширина гнезда подачи | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 135 ₴


