Завдяки можливості забезпечувати вдвічі більшу загальну потужність системи впродовж 0,1 мс, випадкові піки потужності ніколи не будуть проблемою. PN1000M забезпечить стабільне живлення для ПК потриманих моделей і наступного покоління в найближчому майбутньому.
Сертифікований за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високий рівень енергоефективності під час навантаження до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics.
Завдяки використанню основного японського електролітичного конденсатора, активної коригування коефіцієнта потужності (PFC), повного регулювання рівня ємності (SRC LLC) і топології постійного струму (DC-DC), PN1000M може підтримувати час Витримки понад 16 мс за високого навантаження 80%.
Обладнаний високоякісним мідним кабелем 16AWG з рельєфним мідним осердям, стійким до 105C, PN1000M забезпечує потужність до 600 Вт для сучасних графічних процесорів.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | Нет |
| +12V3 | Нет |
| +12V4 | Нет |
| +3.3V | 22А |
| +5V | 22А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 2 |
| NLO (работа без нагрузки) | Да |
| OCP (защита от перегрузки через ток) | Да |
| OPP/OLP (защита от перегрузки) | Да |
| OTP (защита от перегрева) | Да |
| OVP (защита от повышения напряжения в сети) | Да |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 8 |
| SCP (защита от короткого замыкания) | Да |
| SIP (защита от скачков тока и напряжения) | Да |
| UVP (защита от понижения напряжения в сети) | Да |
| Вес | нет данных г |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 150х150х86 мм |
| Длина кабеля | MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; PCIE (12+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм; SATA + Molex - 450 + 120 + 120 + 120 + 120 мм |
| КПД | 90% |
| Модульное подключение | Да |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Охлаждение | 1х135 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 496 ₴










