Швидке розморожування
Функція швидкого розморожування забезпечує швидке та рівномірне розморожування продуктів. Вам залишається тільки вибрати тип продукту, а система автоматичного розморожування сама розраховує оптимальний час розморожування, тож на підготовку інгредієнтів у вас піде набагато менше часу.
CERAMIC INSIDE
Біокерамічне покриття. Прибирати після приготування набагато легше. Гладку поверхню можна очистити без використання жорстких очисних засобів. Німецький інститут Гогенштейна затвердив, що покриття має антибактеріальні властивості та видаляє 99,9% бактерій. Крім того, воно не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і слугує довго.
Смаки домашньої їжі
Насолоджуйтеся традиційними домашніми смаколиками зі встановленими рецептами страв традиційної кухні. Тепер для їхнього приготування досить просто вибрати потрібні параметри за допомогою інтуїтивно зрозумілого меню.
Режим ECO
Режим ECO дає змогу істотно скоротити енергоспоживання завдяки найнижчому рівню потужності. Якщо ви не готуєте, енергія, яка використовується для підтримки основних функцій, мінімальна, у такий спосіб зменшуючи ваші рахунки за електроенергію.
Усунення запахів
Функція дезодорації виводить повітря з внутрішньої камери, тому будь-які стійкі запахи швидко вивітрюються. Завдяки миттєвому усуненню неприємних запахів ваші страви завжди будуть свіжими та смачними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | соло |
| Тип управления | кнопочное |
| Внутреннее покрытие | биокерамика |
| Тип гриля | без гриля |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Решетка для гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Диаметр поворотного стола | 28.8 см |
| Автоматические программы | Да |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Разогрев | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Инверторная система | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 375 мм |
| Размораживание | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 935 ₴









