
WiFi Mesh система Mercusys Halo H50G(3-pack) (AC1900, 3хGE WAN/LAN, Beamforming, MESH, 3-pack) ( white ) 27048
5 331 ₴
- Готово к отправке
- Код: Halo H50G(3-pack)
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Єдина мережа — завдяки технології Mesh модулі Halo утворюють єдину мережу з одним ім'ям і паролем.
Безшовний роумінг — автоперемикання між Wi-Fi модулями Halo під час переміщення будинком дасть змогу отримати найкращий сигнал і високу швидкість під'єднання для всіх пристроїв.
Покриття по всьому будинку — високошвидкісний Wi-Fi на площі до 550 м? усуне зони зі слабким Wi-Fi сигналом.
Два діапазони Wi-Fi — Halo H50G гарантує стабільне під'єднання для понад сто пристроїв на швидкості до 1,9 Гбіт/с і працює з усіма відомими інтернет-провайдерами та модемами.
Застосунок MERCUSYS — допоможе швидко налаштувати та легко керувати Wi-Fi мережею з вашого смартфона.
Гігабітні порти — три гігабітних порти на кожному пристрої Halo забезпечать швидке під'єднання через кабель.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.53 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 3 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х3, блок питания х3, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 200+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 88 х 88 х 88 мм |
| Скорость Wi-Fi | 600 Мбит/сек + 1300 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | АС1900 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
Информация для заказа
- Цена: 5 331 ₴





