
Графічний планшет Ugee M708 (ZYM708) ( Чорний ) ( 28711 )
4 339 ₴
- Готово к отправке
- Код: ZYM708
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Графічний планшет Ugee M708
Простий дизайн і стабільна робота планшета Ugee M708 роблять його ідеальним інструментом для малювання, навчання, створення ескізів, записів, редагування й багато іншого. Більшість художників користуються цим пристроєм і рекомендують його для роботи.
Робоча зона планшета 10 x 6 дюймів пропонує вам більше простору та свободи, а завдяки 8 програмованим клавішам процес творчості стає набагато зручнішим і продуктивнішим.
Насолоджуйтеся звичним процесом малювання
Автономне перо P01 не вимагає батареї або додаткового підзаряджання, тому дає змогу малювати безперервно. Маючи 8192 рівні чутливості до натискання, воно створює природні лінії різної ширини, даруючи звичне відчуття малювання, як на папері. Перо також підтримує нахил до 60 градусів, що робить малювання простішим і ефективнішим.
Додаткові творчі можливості
Щоб почати свою творчу подорож, можна використовувати такі програми, як SketchBook і SAI. Робіть ескізи, малюйте та чортіть без зусиль, а також вдосконалюйте свій творчий досвід за допомогою Photoshop або Illustrator.
Проводьте інтерактивні заняття в будь-якому місці та в будь-який час.
Видавачі можуть створювати та пояснювати насичений контент візуально, писати та коментувати безпосередньо в файлах, а також ділитися своїм екраном у режимі реального часу за допомогою Google Jamboard. Навчальні можуть швидко та зручно робити нотатки в Google Дискі та співпрацювати з учителями та однокласниками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugee |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A5 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Да |
| Bluetooth | Нет |
| Chrome OS | Да |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Нет |
| Linux | Да |
| Mac OS | Да |
| USB | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Да |
| mini USB | Нет |
| Вес | 0.57 кг г |
| Время отклика | - мс |
| Высота считывания пера | 10 мм |
| Дальность передачи данных | Нет |
| Диагональ | 10" |
| Документация | Да |
| Дополнительно | - |
| Емкость батареи | Нет |
| Кабель | Да |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | 8 |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | P01D |
| Перчатка | Да |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | подставка |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 254 х 152.4 мм |
| Размеры | 360 х 210 х 7 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | 266 PPS |
| Сменные наконечники | 8 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное |
| Точность позиционирования | ±0.01 мм |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 4 339 ₴







