
Шлюз Ubiquiti Unifi Gateway Fiber (UXG-Fiber) ( white ) ( 23162 )
18 110 ₴
- Готово к отправке
- Код: UXG-Fiber
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високопродуктивна мережа
Оптоволоконний шлюз Ubiquiti (UXG-Fiber) розроблений для забезпечення виняткової продуктивності мережі, що відповідає вимогам сучасних підприємств. UXG-Fiber пропонує широкі функції VPN і SD-WAN для задоволення потреб під'єднання розподілених мереж. Він підтримує безліцензійну технологію SD-WAN, що забезпечує ефективне й економічно вигідне з'єднання об'єктів. Цей шлюз забезпечує безперешкодну інтеграцію в наявну мережеву інфраструктуру та підтримує високошвидкісні програми, що робить його ідеальним рішенням для підприємств, які потребують надійних і масштабованих мережевих рішень.
Розширені функції безпеки
UXG-Fiber розроблений з особливою увагою до безпеки. Він обладнаний брандмауером із підтримкою стану і брандмауером 7-го рівня, що враховує програми, забезпечуючи детальний контроль мережевого трафіку. Пристрій також підтримує глибокий аналіз пакетів (DPI) і ідентифікацію трафіку, що дає змогу здійснювати детальний моніторинг і керування потоками даних. Завдяки системам запобігання та виявленню вторгнень (IPS/IDS) з понад 55000 сигнатурами на базі CyberSecure, UXG-Fiber забезпечує надійний захист від потенційних загроз, гарантуючи цілісність і безпеку вашої мережі. Пристрій сумісний із різними протоколами VPN, включно з IPsec, OpenVPN, WireGuard і L2TP, забезпечуючи гнучкі можливості для безпечного віддаленого доступу. Функція VPN з нульовою конфігурацією Teleport спрощує процес настроювання, забезпечуючи швидке й безпечне з'єднання між віддаленими користувачами та центральною мережею.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.605 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | Нет |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | 2 |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 100-240 В |
| Площадь покрытия | Нет |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | РоЕ+ |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 212.8 х 127.6 х 30 мм |
| Скорость Wi-Fi | - |
| Скорость портов LAN | 2.5 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | 10 Гбит/с |
| Стандарт Wi-Fi | Нет |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип | проводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 18 110 ₴







