
Ноутбук Chuwi GemiBook Plus (8/256) (CWI620/CW-112412) Gray ( Титановий ) ( 20403 )
16 663 ₴
- Нет в наличии
- Код: CWI620/CW-112412
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ноутбук CHUWI GemiBook Plus — ноутбук із сучасним процесором Intel Alder Lake-N100, що забезпечує більшу продуктивність, порівнюючи з попередніми моделями. Підвищення процесорного ядра Alder Lake-N Cross-Genre Gracemont Core до 45% забезпечує швидке оброблення даних у будь-яких сценаріях використання.
Процесор і графіка:
Процесор Intel Alder Lake-N100 з підвищеною швидкістю оброблення та підвищеною ефективністю.
Підтримка двоканальної пам'яті LPDDR5-4800 MT/S забезпечує поліпшену пропускну здатність пам'яті, що дає змогу використовувати Intel® UHD Graphics 24EU на 78% краще за попередні покоління.
Підтримка DirectX 12 і OpenGL 4.5 дає змогу запускати сучасні ігри на середніх параметрах графіки.
Пам'ять і Зберігання:
8 ГБ LPDDR5 RAM і 256 ГБ SSD забезпечують високу продуктивність і швидкість роботи. Зі швидкістю оперативної пам'яті LPDDR5 RAM до 4800 МГц ноутбук забезпечує високу продуктивність, залишаючись енергоефективним. M.2 SSD працює тихо та швидко, забезпечуючи швидкість читання й запису до 500 МБ/с і можливість швидкого запуску системи всього за 8 секунд.
Екран і Дизайн:
15,6-дюймовий IPS FHD-екран забезпечує чітке та яскраве зображення, знижуючи навантаження на очі. Його легка конструкція з полікарбонату забезпечує довговічність і легкість, роблячи ноутбук ідеальним для подорожей. Повнорозмірна клавіатура забезпечує зручність під час набору тексту, а також підтримання Wi-Fi 6 802.11ax і Bluetooth 5.2 гарантує високу швидкість і стабільність під'єднання.
Акумулятор і зв'язок:
Акумулятор ємністю 38Wh забезпечує тривалий час автономної роботи, а можливість швидкого заряджання лише за 3 години дає змогу користуватися ноутбуком будь-де. Вбудована 2-мегапіксельна камера забезпечує чітке зображення під час відеоконференцій, а фізичний вимикач гарантує конфіденційність і захист особистого простору.
Порти та роз'єми:
Наявність різних портів, включно з USB-A 3.0*2, USB-A 2.0*1, Type-C*2, HDMI 1.4*1, а також аудіороз'єм і порт RJ45 LAN дає змогу під'єднувати до ноутбука різні пристрої та забезпечує ефективну роботу в будь-яких умовах.
2 x USB-A 3.0
1 x USB-A 2.0
2 x Type-C
1 x HDMI 1.4
1 x Audio Jack
1 x RJ45 LAN Port
Операційна система: Windows 11 Home (64-bit)
Продуктивність і збереження в одному пакеті. Операційна система Windows 11 Home пропонує новітні можливості роботи, включно з інноваційним дизайном, поліпшеною продуктивністю та підвищеною захищеністю даних.
CHUWI GemiBook Plus — це надійний і потужний ноутбук, який задовольнить ваші потреби як у роботі, так і в розвагах, забезпечуючи високу продуктивність і комфорт у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мультимедиа | |
| Веб-камера | Да |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Processor N100 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | отсутствует |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 358.2х241.9х19.8 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 31 - 40 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Операционная система устройства | Windows |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | глянец с антибликовым покрытием |
| Популярные бренды | - |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | GemiBook |
| Серия процессора | Intel Processor |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Цвет | Титановый |
| Частота обновления экрана | нет данных |
| Частота процессора | 3,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 16 663 ₴









