
Графічний планшет XP-Pen Deco Pro S ( Чорний ) ( 23538 )
8 679 ₴
- В наличии
- Код: Deco Pro S
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійна серія Deco Pro
Відкрийте нові креативні світи.
Переможець премій Good Design Award і Red Dot Design Award.
Deco Pro, останнє розроблення від XP-Pen, дебютувало на ринку відразу як переможець Red Dot Design Award 2019 і Good Design Award 2018! Приготуйтеся бути в повному захопленні від його інноваційного дизайну та виняткової продуктивності!
Удосконалений для безпрецедентної ефективності.
Новаторський дизайн подвійного колеса керування в поєднанні з функціональністю тречпада створює розширені можливості для створення робіт професійного рівня. Новий інтерфейс поєднує в собі механічне та віртуальне колесо, яке дає змогу виконувати кілька дій однією рукою та допомагає усунути чинники, що відвертають увагу, та перешкоди у вашому творчому процесі. Відкрийте для себе нові творчі світи з унікальною функціональністю й дизайном подвійного колеса! Пишіть, малюйте, створюйте та редагуйте — ми гарантуємо вам максимально плавний робочий процес і повну зосередженість на творчості!
Підтримка природного нахилу.
XP-Pen Deco Pro підтримує функцію нахилу пера до 60°, швидко та легко реагує на рухи руки. Функція нахилу забезпечує плавніші та природніші переходи між лініями та штрихами, а також дає змогу додати градієнт у ваше творіння.
Практично без затримок
Чутливий нахил
Нахил пера: 60°
Підвищуйте рівень своєї роботи.
Deco Pro забезпечує до 8192 рівні чутливості до тиску та забезпечує чіткий контроль штриха та точність позиціювання. З нашим новим беззарядним пером тонкі лінії створюються неймовірно природно та плавно.
Створено з турботою.
Серія Deco Pro має інтелектуальний USB-порт Type-C і зручний симетричний дизайн, який ідеально підходить як для правшів, так і для лівшів.
Твій планшет — твій вибір!
Для вашої зручності серія XP-Pen Deco Pro представлена у двох розмірах: малий (Small) і середній (Medium). Deco Pro Small — компактний і портативний варіант, має робочу зону 230x130 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XP-Pen |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A5 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Да |
| Bluetooth | Нет |
| Chrome OS | Нет |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Нет |
| Linux | Нет |
| Mac OS | Да |
| USB | Да |
| USB Type-C | Да |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Да |
| mini USB | Нет |
| Вес | нет данных г |
| Время отклика | - мс |
| Высота считывания пера | 10 мм |
| Дальность передачи данных | Нет |
| Диагональ | 10.1" |
| Документация | Да |
| Дополнительно | - |
| Емкость батареи | Нет |
| Кабель | Нет |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | 9 |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | PA1 |
| Перчатка | Да |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | подставка |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 230 х 130 мм |
| Размеры | 350.8 х 199.5 х 16.5 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | 200 PPS |
| Сменные наконечники | 8 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное |
| Точность позиционирования | ±0.01 мм |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 8 679 ₴







