
Ноутбук Asus ZenBook 14 UX3402VA-KP782 (90NB10G1-M017H0) Ponder Blue ( Синій ) ( 25689 )
48 458 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB10G1-M017H0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Потужний і компактний ноутбук Zenbook 14 завтовшки всього 16,9 мм і масою всього 1,39 кг отримав захопливий новий дизайн — традиційно витончений, але цілком сучасний. Великий екран WQXGA NanoEdge і співвідношення сторін 16:10 видає бездоганне зображення. Екран вирізняється високою яскравістю до 400 кд/м2 і широким колірним охопленням — 100% sRGB. Процесор Intel Core i7-13700H, графічне ядро Intel Iris Xe, 16 ГБ оперативної пам'яті та накопичувач 512 ГБ SSD гарантують неперевершену роботу, а для тривалої автономної роботи передбачений акумулятор із ємністю 75 Вт·год. Аудіосистема Dolby Atmos з інтелектуальним підсилювачем створює неймовірний звук.
Ноутбук сконструйований із думкою про користувача: у ньому передбачений вхід у систему одним дотиком за допомогою зчитувача відбитків пальців на кнопці живлення, нова клавіатура ASUS ErgoSense й ефективна цифрова клавіатура ASUS NumberPad 2.0. Джерелом натхнення для нового дизайну кришки стала вічна класика — традиційна японська техніка «концуги». Кришка доступна у двох нових свіжих кольорах: задумливий синій (Ponder Blue) і зелений селадон (Aqua Celadon). Zenbook 14 — це новий стандарт портативної досконалості.
Заряджання через порт USB-C
ASUS Zenbook 14 (UX3402) Power Delivery
Ноутбук Zenbook 14 (UX3402) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 (UX3402) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core i7-13700H |
| Тип процессора | Core i7 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Графика | |
| Графический чипсет | Intel Iris Xe |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | чехол |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1,35 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 313.6х220.6х16.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 75 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | Да |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Iris Xe Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Zenbook |
| Серия процессора | Intel Core i7 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,4 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 48 458 ₴








