
Графічний планшет Wacom Intuos Pro 2025 S (PTK470K0B) ( Чорний ) ( 29053 )
19 008 ₴
- Готово к отправке
- Код: PTK470K0B
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Wacom Intuos Pro Small спеціально розроблений для творчих людей, яким необхідна потужність у компактному розмірі. Планшет забезпечує абсолютно новий рівень точності та контролю за вашою роботою, а також інтуїтивний творчий процес. Завдяки загальному розміру 215x163 мм і активній зоні 187x105 мм, він ідеально поєднує мобільність із продуктивністю. Професійне перо Wacom Pro Pen 3 забезпечує цілісний і ефективний робочий процес завдяки настроюваним клавішам ExpressKeys і безперебійному поєднанню з кількома пристроями.
Основні характеристики:
Розмір планшета — small, робоча поверхня 187х105 мм, товщина 4...7 мм.
Покращене керування і форм фактор, впровадження диска, висока чутливість до натискання, розпізнавання нахилу
Пришвидшення роботи — кругові клавіші ExpressKey (10 програмованих клавіш), перемикач USB/Bluetooth, тактильний диск для керування одним пальцем.
Оптимізований для професійних робочих процесів — ідеально підходить для ретушування фотографій, анімації, редагування відео та 3D-моделювання.
Міцний і довговічний — покращена міцність наконечників і до 16 годин автономної роботи в бездротовому режимі.
Ергономіка — для правої та лівої руки
Сумісність — Windows і macOS
Інтерфейси — USB, Bluetooth 5.3 LE
Професійне перо Wacom Pro Pen 3 можна підлаштувати для комфортної роботи. Регулюючи вагу, товщину ручки, кнопки пера та центр балансу, ви зможете знайти конфігурацію, що відповідає саме вашому стилю. Такий індивідуальний підхід до дизайну забезпечує незабутній творчий досвід.
Переваги Wacom Pro Pen 3:
Висока чутливість до натискання — 8 192 рівнів натискання, 3 бічні клавіші
Можливість настроювання балансу ваги, різних хватів або блокувальник бічних клавіш у комплекті
Повна сумісність з усім асортиментом пер Wacom
Покращене розпізнавання нахилу ± 60°
Практично немає затримки
Без батарейок або заряджання
Комплектація
Планшет Wacom Intuos Pro Small
Кабель USB-C – USB-A (1,8 м)
Перо Wacom Pro Pen 3 (в комплекті: конусний захват, балансир, висока бічна вставка з кнопками)
Аксесуари для пера: прямий захват, висока бічна вставка без кнопок, коротка бічна вставка з кнопками, коротка бічна вставка без кнопок
Підставка для пера (містить усередині 5 стандартних, 3 повстяних, 2 гумові наконечники та знімач пера)
Інструкція зі швидкого початку
Документація
Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WACOM |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A6 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Chrome OS | Нет |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Нет |
| Linux | Нет |
| Mac OS | Да |
| USB | Нет |
| USB Type-C | Да |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Нет |
| mini USB | Нет |
| Вес | 0.24 кг г |
| Время отклика | - мс |
| Высота считывания пера | 10 мм |
| Дальность передачи данных | 10 м |
| Диагональ | 8.5" |
| Документация | Да |
| Дополнительно | перо с технологией EMR - электромагнитный резонанс |
| Емкость батареи | нет данных |
| Кабель | Да |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | 10 |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | 10 |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | Wacom Pro Pen 3 (GD 20) |
| Перчатка | Нет |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | подставка |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 187 x 105 мм |
| Размеры | 215 x 163 x 4~7 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | 220 PPS |
| Сменные наконечники | 10 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное + беспроводное |
| Точность позиционирования | нет данных |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 19 008 ₴





